Zostań Naszym Partnerem

Wsparcie Marketingowe

Marketing to nieodzowna część biznesu - życia produktów na rynku, a jego częścią są także narzędzia służące do  „opakowania”,  zaprezentowania, dopasowania i wypromowania produktu tak, aby klienci się o nim dowiedzieli. Wreszcie, by po prostu go kupili.

WegAna  wie, że jakość produktów jest najważniejsza, ale forma ekspozycji i podania produktów, powinna na to wskazywać. W związku z tym stworzyliśmy dla naszych Partnerów elegancki i funkcjonalny ekspozytor – regał do nasion. Został on stworzony z wysokiej jakości materiałów, przez co jest stabilny, trwały a także mobilny. Ekspozytor przez swój minimalistyczny i elegancki wygląd pasuje praktycznie do każdego wnętrza sprzedażowego, pomagając uwydatnić najlepsze cechy prezentowanych na nim produktów.

Funkcją materiałów reklamowych takich jak katalogi, ulotki, torby papierowe, próbki itp. jest pomoc w zwiększaniu świadomości marki WegAna, wśród klientów oraz co ważniejsze pomoc w rozwijaniu, wspieraniu  biznesu naszych Partnerów. Dlatego chcemy wspólnie zadbać aby spełniały efektywnie obie te role.

Przygotowywać będziemy oraz proponować Sprzedawcom  materiały reklamowe, które będą wykonane z dużą starannością, zawierać będą merytoryczną treść i wykonane będą z najlepszej jakości materiałów. 

Merytoryczna wiedza o produktach i zaangażowanie pracowników WegAna jest propozycją wsparcia dla Naszych Partnerów przy prezentacji nasion na różnego rodzaju targach, wystawach i spotkaniach organizowanych dla klientów, hurtowni, centrów oraz sklepów ogrodniczych.

Naszym Partnerom udostępniać będziemy grafiki i opisy produktów WegAna, w celu umieszczenia ich:

  • w katalogach produktowych klientów,
  • w gazetkach reklamowych i innych materiałach wykonywanych przez Naszych Partnerów,
  • do stworzenia kart produktów w hurtowych i detalicznych systemach sprzedażowych,
  • na stronach internetowych oraz do wykorzystania w social mediach.

Poznaj Zalety Współpracy

Co otrzymasz?

Zdjęcia Produktowe

Wraz z opisami produktów udostępniamy nieodpłatnie. Prosimy o kontakt, ponieważ na potrzeby każdego klienta przygotowywać będziemy dedykowane pakiety.

Stojaki Ekspozycyjne

Regały do prezentacji nasion w pomieszczeniach handlowych przesyłamy klientom wraz z nasionami. Informacje o warunkach realizacji wysyłki stojaków do Naszych Partnerów dostępne są w Dziale Sprzedaży WegAna.

Materiały Reklamowe

Katalogi, ulotki, torby reklamowe itp. Udostępniać będziemy nieodpłatnie. Prosimy naszych Partnerów o kontakt z Działem Sprzedaży WegAna.