Z radością ogłaszamy, że firma WegAna miała zaszczyt wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu, które miało miejsce 20 września w malowniczym Hotelu Czarny Staw w Nowym Adamowie, niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego. Inicjatorem tego znaczącego spotkania było Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych (PSCO), we współpracy z Grupą Zakupową DCO, które połączyły swoje siły, aby zorganizować Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego.

Chcielibyśmy podkreślić, że w tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział właściciele, menadżerowie oraz pracownicy polskich Centrów Ogrodniczych, zrzeszonych w ramach Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych oraz Grupy Zakupowej DCO a także dostawcy – producenci z branży ogrodniczej.

Firma WegAna stawia na jakość i dobre relacje biznesowe, dlatego w tym wydarzeniu pozwolił nam poznać najnowsze trendy i rozwiązania w dziedzinie ogrodnictwa oraz nawiązać cenne kontakty z innymi profesjonalistami z branży.

Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego to doskonała okazja do dzielenia się doświadczeniami, prezentowania produktów i usług oraz zdobywania inspiracji na przyszłość.

Cieszmy się z faktu, że nasze nasiona będą dostępne w polskich Centrach Ogrodniczych, które stanowią część Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych. To doskonała okazja dla naszych klientów, by mogli czerpać korzyści z naszej szerokiej gamy nasion, dostępnych w tych renomowanych miejscach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych – centrów ogrodniczych, gdzie będą dostępne nasiona WegAna, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej PSCO.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Polskiemu Stowarzyszeniu Centrów Ogrodniczych oraz Grupie Zakupowej DCO za organizację tego istotnego spotkania branżowego oraz za okazaną nam gościnność.