Z ogromną radością chcemy się dziś podzielić naszym skromnym sukcesem. Jako młoda firma działająca od 2019 roku, oferująca nasiona pod marką WegAna, zostaliśmy zauważeni i uhonorowani renomowaną nagrodą “Laur Konsumenta Odkrycie 2023“.

Nagroda “Laur Konsumenta” to wyróżnienie o wyjątkowym prestiżu, cenione jako jeden z najstarszych i najbardziej uznanych certyfikatów konsumenckich w Polsce. Wyniki głosowania w tym plebiscycie stanowią niezależny wskaźnik pozycji marki na polskim rynku. To Wy, KLIENCI – KONSUMENCI swoimi głosami kształtujecie trendy.

Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2023” to efekt Państwa opinii wyrażonych w sondażu konsumenckim. Cieszymy się że z każdego głosu oddanego na nasiona marki WegAna, za to że nasze produkty zostały zauważone i pozytywnie ocenione przez Państwa – Konsumentów w tak szerokiej gamie nasion jakie są dostępne na polskim rynku.

Kategoria “Odkrycie Roku” została stworzona z myślą o produktach i usługach innowacyjnych, które działają na rynku stosunkowo krótko, lecz już zdobyły uznanie klientów.

To wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaskoczeniem i jednocześnie silną motywacją do dalszej pracy na drodze w kierunku, który sobie wyznaczyliśmy. Przyznanie tej nagrody stanowi zaszczyt, którym może się poszczycić niewielu producentów i firm.

WegAna stawia na jakość, na edukację, starając się pokazać, jak istotny jest wybór odpowiedniej odmiany do uprawy. Wiemy, że odmiana szczególnie warzyw ma fundamentalne znaczenie dla sukcesu Państwa upraw.

Państwa pozytywna ocena naszych wysiłków, wzbudza w nas ogromną wdzięczność.

Zobowiązujemy się kontynuować obraną przez nas ścieżkę, aby spełnić Państwa ogrodnicze oczekiwania i byśmy razem mogli cieszyć się osiągniętymi sukcesami w dziedzinie ogrodnictwa!